Opinie klientów

Pan Damian wykazał się dużym zaangażowaniem w procesie sprzedaży mieszkania. Umowa przedwstępna i sam akt notarialny przebiegły sprawnie i skutecznie, a w dodatku w szampańskiej atmosferze.

Aneta Kisielewska

"Pan Damian pomógł nam w zakupie mieszkania wskazując profesjonalnego doradce finansowego. Dzięki niemu kupno mieszkania odbyło się szybko i sprawnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc oraz szczerze polecamy ich usługi."

Państwo Zambrano

Szybko. Sprawnie. Konkretnie. O godzinie 10.00 Pan Damian zaprezentował mieszkanie, którego szukałem. Znegocjował jego wartość. Tego samego dnia o godzinie 13.00 podpisaliśmy umowę przedwstępną. Następnego dnia podpisaliśmy akt notarialny i byłem już właścicielem. Serdecznie polecam."

"Z Panem Damianem znaleźliśmy mieszkanie marzeń, takie jakiego szukaliśmy. Dobra lokazliacja, dobry rozkład i dobra cena. Dodatkowo Pan Damian zorganizował kredyt na najlepszych warunkach. Wszsytko w jednym miejscu. Polecamy serdecznie!"

Ewelina i Tomasz Gorbaczewscy

"Dziękuje bardzo za wielkie zaangażowanie w sprzedaż naszego mieszkania. Panie Damianie Pana profesjonalność, kultura osobista, znajomość branży gwarantują pozytywne załatwienie transakcji sprzedaży. Z pełną odpowiedzialnością Pana usługi i pomoc będę polecać każdemu. Dziękuje bardzo za milą współpracę. Powodzenia. Joanna i Krzysztof Imieninscy."

"Pan Damian to osoba, która konsekwetnie dąży do realizacji powierzonych mu celów. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. W środę zadzwoniłem, że poszukuje mieszkania. W Czwartek zobaczyliśmy 5 mieszkań. W Piątek podpisaliśmy umowę. Duża oszczędność czasu i pieniędzy, bo cena mieszkania dobrze została wynegocjowana. Zdecydowanie polecam." Wojciech Gabrylewski

"Współpraca z Panem Damianem to czysta przyjemność. Chciałem znaleźć najemce na rok czasu, tymczasem podpisałem umowę na 5 lat. Konkretne działania, nieszablonowe rozwiązania i szybki rezultat. Bardzo dobry kontakt przez cały okres współpracy i profesjonalne podejście. A i kawa dobrą w biurze :)" Karol Maleńczuk