Slider

Damian Dąbrowski Nieruchomości | O mnie

Damian Dąbrowski jest właścicielem biura nieruchomości Dreamdom.pl, inwestorem i ekspertem z zakresu psychologii sprzedaży. Ukończył studia magisterskie z Prawa oraz zdobył dyplom magistra na Wydziale Ekonomii w Białymstoku. Wiedze prawniczą wykorzystuję do rozwiązywania problemów prawnych swoich klientów. Był Prezesem klubu mówców publicznych Toastmastes Białystok. Jego kreatywność w działaniu i dążenie do celu, skutkują ponadprzeciętną efektywnością w sprzedaży, w której pracuje blisko 10 lat.

W biznesie stawia na relacje, bo szczerze wierzy, że człowiek jest najważniejszy. Stara się zawsze "szyć rozwiązania na miarę". Jego maksyma brzmi, że człowiek uczy się przez całe życie, a błędów nie popełniają Ci, którzy nic nie robią. Zgłębia wiedze ze sprzedaży, marketingu czy komunikacji interpersonalnej, bo wierzy w ideologię KAIZEN, która mówi,że każdego dnia możemy stawać się coraz lepszymi ludźmi, parnetarami, przyjacielami i przedsiębiorcami. Lekcje czerpie od takich specjalistów m. in. jak Brian Tracy, Kevin Hogan, Anthony Robbins, Andy Harrington, Blair Singer, Mateusz Grzesiak, Jacek Walkiewicz, Jakub B. Bączek,Tomasz Zieliński.

Jest szczęśliwym mężem. Uwielbia sport, który towarzyszył mu od małego. Kiedy miał kilka lat wiedział już kim będzie jak dorośnie. Jak większość młodych chłopców w Polsce, chciał być piłkarzem. Bardzo dobrze mu szło, bo grał w Jagiellonii Białystok przez 10 lat. Kontuzja wykluczyła go z drogi na szczyty sportowej kariery. Sport ukształtował w nim charakter i wolę walki oraz to, że z porażek należy wyciągać lekcje. Ceni kazdą wolną chwilę, którą może przeznaczyć na dobrą lekturę, trening oraz czas z bliskimi.

Jeśli szukasz przewodnika w znalezieniu lub sprzedaży nieruchomości to wybierz się z nimw podróż do realizacji tego celu, bo "Podróż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku" jak pisał Konfucjusz.

97%
Zadowolonych klientów
10 lat
pracy w sprzedaży
3Prezes
Toastmasters
1Prawnik
-