JAK SPRZEDAĆ ZADŁUŻONĄ NIERUCHOMOŚĆ

Polacy są zadłużeni są niemal na 32 mld zł. W 2018 roku nasze zobowiązania wzrosły o 15% w porównaniu do roku poprzedniego. Natomiast o 7 % wzrosła liczba wszystkich. Wynika to z tego że aktualnie dostęp do kredytów i innyc produków finansowych jest łatwy. Banki jak i prywatne firmy tak mocno nie wyryfikują kredytobiorców. Coraz chętniej udzielają pomocy. Zobowiązania rosną, a spłata długów nas przerasta. Prowadzi to do postepowania egzekucyjnego, często na nieruchomości. Brzmi jak czarny scenariusz? Dolicz do tego wszystkiego dodatkowe koszta, które stanowią wynagrodzenie komornika, za sprzedaż Twojej własności. dłużników.

Indeks zaległych płatności Polaków

W prowadzonym postępowaniu egzekucyjnym komornikowi należy się zwrot wszystkich wydatków, które powstały w trakcie trwania postępowania egzekucyjnego.

Wydatkami są m.in: wynagrodzenie biegłych, koszty ogłoszeń, koszty korespondencj, koszty wynagrodzenia biegłych, koszty dojazdów koszty dojazdów

Czy w takim momencie nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na licytację komorniczą i wciąż zwiększające się zadłużenie?

Być może czujesz się bezsilny i czekasz na swoją egzekucje.
Licytacja komornicza. Eksmisja. Rosnący dług?

Masz jeszcze szanse wydostać się z potrzasku...

Jeśli chcesz uwolnić się ze swoich długów, zrób to właśnie teraz. Sprzedaj mieszkanie przed licytacją komorniczą, zanim zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami. Sprzedaż nieruchomości w krótkim czasie nie jest taka prosta, ale jest możliwa. Pobierz ebook i znajdź informację kiedy i jak najlepiej sprzedać zadłużoną nieruchomość, lub skorzystaj z pomocy ekspertów.

licytacja

 

Twój dług Cie przerasta?

Najlepsze wyjście z trudnej sytuacji finansowej.

Jeżeli Twój dług jest na tyle duży, że nie jesteś w stanie go spłacić, to sprzedaż mieszkania może być najlepszym rozwiązaniem Twojej sytuacji.

Wysokość nieregulowanych długów rośnie z każdym dniem. Opłaca się uzyskać pieniądze na ich spłatę zanim wysokość długu przewyższy wartość posiadanego przez nas majątku.

Co zrobić żeby sprzedać nieruchomość na korzystnych warunkacj?

Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w ebooku.

 

ebook

W czym Ci może pomóc ebook?

  • Dowiesz się, jak przebiega procedura licytacji nieruchomości
  • Kiedy jest najlepszy czas na sprzedaż nieruchomości
  • Jak szybko i samodzielnie sprzedać zadłużoną nieruchomość
  • Kiedy możemy spodziewać się licytacji komorniczej

Chcesz sprzedać zadłużoną nieruchomość?

Wypełnij formularz , a wraz z zespołem ekspertów pomogę Ci szybko sprzedać zadłużoną nieruchomość.

Aby skorzystać z formularza, musisz włączyć obsługę Javascript w przeglądarce.

Damian Dąbrowski jest z wykształcenia prawnikiem i specjalizuję się w rozwiązywaniu problemów zwiazanych z zadłużeniem nieruchomości. W codziennej pracy szuka jak najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Pomoże Ci rozwiązać problem i fachowo doradzi, jak wyjść z Twojej sytuacji.